Dlaczego warto wybrać zabawki firmy Janod?

zabawki Janod

Wybierając zabawki dla dzieci, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Ważne jest dopasowanie ich do wieku i zainteresowań malucha, ale również zadbanie o jego bezpieczeństwo. Te kryteria idealnie spełniają dziecięce produkty Janod – dopracowanie pod względem estetyki i jakości, prezentujące wyjątkowe walory edukacyjne.

Jakie zalety mają zabawki firmy Janod?

Dziecięce produkty Janod powstają pod okiem specjalistów. Są dopasowane do potrzeb maluchów, tak by sprawiały im radość, ale też stymulowały ich rozwój. Kolorowe gadżety pobudzają zmysły, zachęcają do odkrywania otaczającego świata i pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności. Sprawiają, że poprzez zabawę maluch wszechstronnie się rozwija, pod względem intelektualnym i motorycznym. Zabawki firmy Janod są solidne, w większości wyprodukowane z odpornego na zarysowania i pęknięcia, ekologicznego drewna. To akcesoria, które przetrwają lata, służąc wielu maluchom i wzbudzając ich ciekawość od pierwszej chwili.

Zabawki od Janod – oferta dla dzieci w każdym wieku

Dodatkową atrakcją lidera na rynku zabawek, francuskiej firmy Janod jest bogata oferta. W katalogu producenta znaleźć można zabawki dla dzieci w różnym wieku – od niemowląt, przez przedszkolaki, po starsze dzieci. Oprócz tradycyjnych sorterów, pchaczy czy układanek, rodzice znajdą u Janod również takie zabawki jak instrumenty muzyczne, puzzle magnetyczne czy zabawki umożliwiające naśladowanie dorosłych, jak zestaw lekarski czy kuchnia.