Trudy organizacyjne przedstawienia szkolnego

akcesoria biurowe

Organizacja szkolnego przedstawienie to zawsze duże wyzwanie nie tylko dla dzieci, ale i nauczycieli. Muszą oni dopilnować tylu niuansów i szczególików, aby wszystko się udało w dniu premiery.

Nad czym muszą przed przedstawienie czuwać nauczycielki szkolne?

Po pierwsze nad tym, by wszystkie dzieci nauczyły się swoich kwestii na pamięć. Po drugie, by zorganizować stroje i sale. Po trzecie, by przeprowadzić przynajmniej ze dwie przedpremierowe próby. Po czwarte, by wszyscy mali aktorzy dotarli na scenę w dniu premiery. I po piąte, by dekoracji na przedstawienie nic się nie stało, bo nie będzie kiedy, zrobić nowej.

Akcesoria biurowe, które przydadzą się do organizacji przedstawienia?

To z pewnością wszelkiego rodzaju spinacze, dziurkacze, pinezki i szpilki. Tego asortymentu nigdy za dużo. Akcesoria biurowe z tego sklepu w szerokim asortymencie możesz kupić tutaj: https://biurwa.pl/. Może będzie trzeba dokonać jakichś ekspresowych poprawek. Kleje do papieru i kolorowe flamastry i długopisy również nie zawadzą. W końcu czasem trzeba przygotować jakichś kolorowy transparent na przykład z hasłem przewodnim spektaklu.

A może sklep papierniczy pomoże?

Tam też można zajrzeć i chociaż mało tam akcesoriów biurowych nie oznacza to, że w sklepie papierniczym nie ma nic ciekawego, co mogłoby pomóc w organizacji przedstawienia. Taka bibuła kolorowo, szablony papieru drukarskiego czy farby plakatowe to asortyment, z którego można już coś wyczarować. I nie trzeba być od razu mistrzem nauk plastycznych. Wystarczy kreatywność i pomoc uczniów, a dekoracja w mig zrobi się realna.

Rekomendowane artykuły